Naše služby

Známka kvality

Kvalita je pro nás nejvyšší hodnotou

Známka kvality

Společným úsilím nás a našich partnerů je nabídnout zákazníkovi nejvyšší kvalitu, kterou značka Tonino Lamborghini Café symbolizuje. Péčí, neustálou edukací a spoluprací s partnery vzniká výjimečný produkt. Naším posláním je produkt nejen dodat a prodat, ale dokonale všem přiblížit jeho chuťový vjem. Místo označené známkou kvality zaručuje proto dokonalé spojení chuti a požitku.

Známka kvality

Technický servis

Servisem ke kvalitě

Technický servis

Káva podávaná pod naší značkou musí být vždy perfektní. Naši značku kávy chráníme odborným servisem a dobrou péčí o klienta. Je pro nás samozřejmostí pravidelný servis zařízení, jejich kontrola a opětovné doškolování personálu v intervalu minimálně 1x měsíčně. V případě, že se na zařízení vyskytne nečekaná porucha, víme na základě dohody poskytnout servisní zásah do 24 hodin od jejího nahlášení.

Systém kontrol

V neustálém kontaktu s partnerem

Systém kontrol

Pravidelně navštěvujeme všech našich partnerů. Každá návštěva je zároveň kontrolou, při které dbáme na správné nastavení zařízení. Systém kontroly spočívá především v kalibraci mlýnků a v prohlídkách samotných zařízení na přípravu kávy. Důraz klademe i na samotné čištění a správné zacházení se zařízením. Všechny tyto aspekty jsou zárukou kvality.

Mystery shopping

Zlepšení díky zpětné vazbě

Mystery shopping

Značka kávy Tonino Lamborghini je vnímána jako luxusní. Najdete ji jen v prestižních hotelech, podnicích a kavárnách. Každý náš klient se stává naším partnerem, jehož prostřednictvím se káva Tonino Lamborghini Espresso dostává ke koncovým zákazníkům, proto je pro nás nesmírně důležité, jako je značka vnímána. Abychom kvalitu udrželi na nejvyšší úrovni, děláme pravidelné kontroly námi dodávaných produktů formou mystery shoppingu.

Školení a edukace

Osvojením standardů ke kvalitě

Školení a edukace

Věděli jste, že pouze 15% připravené kávy závisí na nastavení stroje a zbylých 85% má v rukou personál provozu? Školením a edukací dodáváme standard přípravy kávy, který přináší připravenost personálu, a tím požadovanou kvalitu. Nabídku služeb jsme rozšířili o Program Barista, v rámci kterého pořádáme certifikované baristické kurzy, připravujeme personál našich klientů na soutěže a různé soutěže i organizujeme.